Lifting i odmłodzenie twarzy oraz ciała preparatami kwasu hialuronowego

Zabieg z zastosowaniem preparatu kwasu hialuronowego oraz specjalnej techniki jego podawania.

Preparat zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej uzyskiwanych w procesie biofermentacji i nie jest modyfikowany chemicznie.

Dzięki temu podczas jednego zabiegu uzyskuje się podwójny efekt: głębokie nawilżenie z mechanicznym działaniem liftingującym.

Preparat podajemy w wybrane obszary skóry pozbawione dużych naczyń krwionośnych i zakończeń nerwowych co minimalizuje ryzyko powikłań. Jednocześnie są to anatomicznie kluczowe miejsca, które kwas hialuronowy napina oraz z których stopniowo przenika odmładzając cały obszar skóry. Daje to efekt bardzo naturalnego wygładzenia konturów twarzy, podniesienia policzków, napięcia i nawilżenie skóry bez objawu zwiększenia objętości.

Zabieg trwa ok. 20 min. Początkowo wykonujemy dwa zabiegi co 4 tygodnie. Efekt pojawia się po ok. 3-4 tygodniach od drugiego zabiegu i utrzymuje się zazwyczaj 6-12 miesięcy.

Zabieg nie jest bolesny. Preparat podajemy wolno cienką igłą. Zaraz po wykonaniu zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

  • Koszt zabiegu: od 1200 PLN
  • Czas zabiegu: 20 minut
  • Liczba zabiegów 2 x co 4 tygodnie
  • Obszar: twarz, szyja, dekolt, dłonie, ciało
  • Efekt widoczny po: 3-4 tygodniach

Spodziewane efekty

Wskazania

Przeciwskazania

Skontaktuj się 
z Nami!

Chcesz umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania?
Zadzwoń do nas lub umów się na wizytę przez portal Znany Lekarz