GAJA GABINETY LEKARSKIE
Zespół
Ginekolodzy
Lekarze innych specjalności

dr n.med. mgr fizjoterapii Sylwia Stępniewska
specjalista rehabilitacji sportowej i fizjoterapii, terapeuta manualny metody Maitland, terapeuta Muscle Ballance
Specjaliści dziecięcy
Pracownicy gabinetu

Pani Hanna Liszewska
menadżer i recepcja

Pani Katarzyna Słobodzian
menadżer i recepcja

Pani Anna Galewska
recepcja, administracja

Pan Rafał Worożbit
recepcja

Pani Krystyna Pilich
utrzymanie czystości
Skontaktuj się z Nami!
Chcesz umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub umów się na wizytę przez portal Znany Lekarz
22-150-17-00
883-349-826 - kontakt SMS

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Joanna Pabich-Worożbit
specjalista ginekologii i położnictwa
Jestem specjalistką ginekologii i położnictwa od 2006r. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Bielańskim kierowanej przez prof. Dębskiego oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Uni Klinik w Warszawie, gdzie zajmowałam się ginekologią plastyczną.
Kompleksowa diagnostyka i skuteczne leczenie jest dla mnie priorytetem, dlatego w czasie wizyty wykonuję wszystkie potrzebne badania: USG ginekologiczne, piersi, pobieram dodatkowe badania. W razie potrzeby wykonuję operacje w Oddziale Ginekologii Małoinwazyjnej i Endoskopowej WIM w Legionowie m. in. zabiegi endoskopowe (histeroskopie, laparoskopie) i drogą pochwową.
W Gaja Gabinety Lekarskie wykonuję pełny zakres badań USG w ciąży. W 2011r. Uzyskałam certyfikat Fetal Medicine Foundation uprawniający do wykonywania badań prenatalnych pierwszego trymestru (ocena ryzyka wad chromosomalnych płodu na podstawie USG i testu PAPP-A). Posiadam również certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Cały czas uaktualniam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc systematycznie w licznych szkoleniach.
Zajmuje się wszystkimi problemami z zakresu ginekologii i położnictwa, w tym zaburzeniami endokrynologicznymi, prowadzeniem ciąż u pacjentek m. in. po leczeniu niepłodności, po poronieniach i niepowodzeniach położniczych, z przewlekłymi chorobami.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Olga Błaszczak – Galewska
specjalista ginekologii i położnictwa
Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (2003 r.) oraz Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (2007 r.).
Doświadczenie zawodowe w zakresie ginekologii zdobywałam m.in. w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie praktykuję w: Szpitalu Św. Anny w Piasecznie, gdzie wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych, a także w Szpitalu Medicover w Warszawie w Oddziale Położnictwa(opieka okołoporodowa, cięcia cesarskie).
W przychodni Gaja zajmuję się pełną diagnostyką oraz leczeniem problemów z zakresu ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i położnictwa. Wykonuję badania USG: płodu(zgodnie ze standardami FMF), ginekologiczne, piersi, a także drobne zabiegi. Przyjmuję także dzieci.
Cierpliwie zajmuję się każdą ciążą. Zależy mi , aby każda ciężarna czuła się bezpiecznie i spokojnie.
Zajmuje się zaburzeniami hormonalnymi, suplementacją hormonalną i naturalną okresu menopauzy; leczeniem operacyjnym nietrzymania moczu, wypadania narządu rodnego.
W Gaja gabinetach lekarskich wykonuję również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej.
PRZYJMUJĘ RÓWNIEŻ PACJENTKI ANGLOJĘZYCZNE ORAZ NIEMIECKOJĘZYCZNE

GAJA GABINETY LEKARSKIE
Dr n. med. Anna Kociszewska
specjalista ginekologii i położnictwa oraz onkologii ginekologicznej
Ukończyłam II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Pracuję w Zespole Oddziałów Ginekologiczno-Położniczych Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Od 2012 roku pełnię obowiązki asystenta w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W 2018 roku otrzymałam stopień naukowy doktora nauk medycznych oraz wyróżnienie za rozprawę doktorską dotyczącą niewydolności szyjki macicy i problemu porodu przedwczesnego.
Poza pracą w Oddziale udzielam porad i konsultacji w ciążach wysokiego ryzyka w ramach punktu Patologii Ciąży. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji naukowych. Ukończyłam szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej i endoskopii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych, zwracam szczególną uwagę na prowadzenie właściwej profilaktyki onkologicznej.
PRZYJMUJĘ RÓWNIEŻ PACJENTKI ANGLOJĘZYCZNE

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Agnieszka Gajda-Czerwińska
specjalista ginekologii i położnictwa
W 2007 roku ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną, II Wydział Lekarski. Wiele lat pracowałam w Szpitalu Bielańskim w Klinice Ginekologii i Położnictwa pod kierunkiem prof. Romualda Dębskiego, gdzie zdobywałam i doskonaliłam swoje umiejętności oraz w 2018 roku ukończyłam szkolenie specjalizacyjne
Nieustannie uaktualniam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności, co potwierdzają liczne certyfikaty.
Zajmuję się wszystkimi problemami związanymi z moją specjalizacją.
PRZYJMUJĘ RÓWNIEŻ PACJENTKI ANGLOJĘZYCZNE
GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr n. med. Anastasiya Zasimovich
specjalista ginekologii i położnictwa
W swojej pracy kieruję się zasadami medycyny opartej na faktach, dbam o dokładną diagnostykę i staram się opracowywać możliwie najskuteczniejszy plan leczenia uwzględniając potrzeby pacjentek.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
lek. Wioletta Dutkiewicz-Czarnata
specjalista ginekologii i położnictwa
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalistą ginekologii i położnictwa. Na co dzień pracuję w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym, gdzie rozwijam swoje umiejętności i zdobywam doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym. Uczestniczę też w licznych specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Posiadam certyfikat FMF, jestem członkiem PTGiP. Prowadzę ciąże fizjologiczne, zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych i antykoncepcją. Wykonuję badania referencyjne.
Zainteresowania: ultrasonografia położnicza i ginekologiczna, ginekologia operacyjna, patologia ciąży oraz endokrynologia ginekologiczna.
PRZYJMUJĘ RÓWNIEŻ PACJENTKI ANGLOJĘZYCZNE ORAZ WŁOSKOJĘZYCZNE
Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym
GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr n. med. Tomasz Songin
specjalista ginekologii i położnictwa
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, gdzie rozpocząłem swoją pracę zawodową. Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu ginekologii, ultrasonografii, laparoskopii i histeroskopii. W swojej codziennej praktyce diagnozuję, leczę i operuję pacjentki chorujące na endometriozę oraz związaną z nią niepłodnością i zespołem bólowym miednicy mniejszej. Obecnie jestem związany z Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Warszawskim Szpitalu na Solcu oraz Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Inflanckiej oraz na Oddziale Klinicznym Ginekologii i Położnictwa Szpitala CMKP im. Orłowskiego. Od kilku lat współpracuję z I Katedrą i Kliniką Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie czynnie biorę udział w pracy naukowej z zakresu mojej specjalizacji. W 2015 roku uzyskałem tytuł naukowy doktora nauk medycznych, którego tematem była patologia ciąży u pacjentek po transplantacji narządu.
Wykonuję pełen zakres badań USG ginekologiczno-położniczych oraz ambulatoryjnych procedur ginekologii jednego dnia. Posiadam duże doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym.
Przygotowanie do wizyty:
Pacjentki zapisujące się na wizytę po raz pierwszy, wracające na wizytę po około roku oraz w każdym przypadku kiedy ma być wykonane pełne badanie USG z opisem proszone są o wybranie usługi „wizyta pierwszorazowa”, która trwa 40 minut. Jeśli wybrana zostanie zwykła 20min konsultacja nie będzie w jej trakcie możliwości wykonania pełnego badania usg – w takim przypadku wykonywane jest USG podglądowe bez pełnego opisu – które jest wystarczające np. w przypadku gdy pacjentka wraca na kontrole po kilku miesiącach od pełnego badania USG gdzie mamy sprawdzić zmiany wielkości torbieli lub innych zmian.
Przygotowanie do badania: pusty pęcherz moczowy, pusty końcowy odcinek jelita (w celu dokładnej oceny jelita grubego (odbytnicy i dolnego odcinka esicy) poproszę o oczyszczenie jelita przed wizytą – np lewatywa).
Dziękujemy.
PRZYJMUJĘ RÓWNIEŻ PACJENTKI ANGLOJĘZYCZNE

GAJA GABINETY LEKARSKIE
Monika Włodkowska-Korytkowska
Radiolog / diagnostyka obrazowa
Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2009). Od 2019r. jestem specjalistką w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Wiedzę zdobywałam w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie, w ramach studiów doktoranckich w Instytucie Reumatologii w Warszawie oraz w ramach stażów w Niemczech. W roku 2015 nadano mi tytuł dr n. med.
Na co dzień pracuję w zespole lekarzy Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie w Zakładzie diagnostyki obrazowej. W ramach praktyki zawodowej zajmuję się wykonywaniem badań ultrasonograficznych oraz oceną badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.
W Zespole Gabinetów Gaja wykonuję badania ultrasonograficzne z zakresu oceny j. brzusznej, układu moczowo z zaleganiem moczu, ocenę męskiego układu rozrodczego, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych szyi i ślinianek.
Poszerzając wiedzę i doskonaląc swoje umiejętności, stale uczestniczę w certyfikowanych szkoleniach i konferencjach z zakresu diagnostyki obrazowej.
Jako lekarz radiolog, staram się zawsze być wnikliwa i rzeczowa. W relacjach z Pacjentami staram się zrozumieć ich potrzeby oraz wyjaśnić ich wątpliwości. Chcę aby czuli się oni komfortowo i bezpiecznie. Otwartość na drugiego człowieka, to podstawa moich relacji z Pacjentem.
W wolnej chwili joguję, jeżdżę na nartach, żegluję, czytam. Moje zainteresowania dzielę z rodziną.
PRZYJMUJĘ PACJENTÓW ANGLOJĘZYCZNYCH I NIEMIECKOJĘZYCZNYCH.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Dominika Kołakowska
specjalista chorób wewnętrznych. diabetolog. endokrynolog
Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Od 2013 roku pracuję w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii oraz w Centrum Diabetologicznym Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie na stanowisku Starszego Asystenta. W szpitalu zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami diabetologicznym i endokrynologicznymi.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Ewa Szaluś-Adamczyk
dermatologia, medycyna estetyczna
Ukończyłam II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2007 r. jestem specjalistką w zakresie dermatologii i wenerologii.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu św. Łazarza w Warszawie – w Oddziale Dermatologii Dziecięcej oraz w oddziałach dla dorosłych, a także w Klinice Dermatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od wielu lat prowadzę praktykę ambulatoryjną przyjmując dzieci od pierwszego dnia życia oraz dorosłych. Zajmuję się oceną znamion barwnikowych, leczeniem m.in. trądziku, atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry, brodawek wirusowych, grzybicy i innych chorób infekcyjnych, łuszczycy, liszaja twardzinowego, wypadania włosów. Wykonuję zabiegi łyżeczkowania, krioterapii i elektroterapii zmian skórnych, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, wypełnianie kwasem hialuronowym, mezoterapia). Odbyłam liczne kursy i szkolenia, systematycznie aktualizuję swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Przyjmuję także pacjentów anglojęzycznych.
Bardzo lubię swoją pracę. Każda wizyta to spotkanie z człowiekiem, a możliwość pomagania daje mi dużą satysfakcję.
W wolnym czasie lubię być blisko natury, w lesie, nad wodą, wśród śpiewu ptaków. Zimą bardzo lubię biegać na nartach.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
Dominika Szlichta
medycyna estetyczna

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Joanna Łoboda
specjalista pediatrii
Doświadczenie i specjalizację w zakresie pediatrii zdobywałam w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. prof. Michałowicza w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Od wielu lat pracuję jako pediatra i sprawując opiekę ambulatoryjną nad małymi pacjentami.
Zajmuję się zarówno profilaktyką, jak i leczeniem niemowląt i starszych dzieci.
Moim pacjenci cenią mnie za życzliwość, cierpliwość i ciepłe podejście.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Zofia Klecz
specjalista endokrynologii i diabetologii dziecięcej oraz specjalista pediatrii
Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), studia ukończyłam w 2006 roku. Wiedzę zdobywałam również zagranicą uczestnicząc w wymianach naukowych w ramach organizacji International Federation of Medical Students’ Associatons (IFMSA) w szpitalach: Hospital de Santa Maria w Lizbonie w Portugalii, Chulalongkorn Univerisity w Bangkoku oraz Hospital Can Ruti w Barcelonie (Badalona).
Specjalizację z pediatrii (chorób dzieci) rozpoczęłam w 2008 roku pod kierownictwem doktor Wandy Klonowskiej- Żelazko na Oddziale Patologii Noworodka i Niemowlęcia Szpitala Dziecięcego im.prof. J.Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie zdając egzamin w 2014 roku. Aktualnie sama jestem kierownikiem specjalizacji lekarzy rezydentów w dziedzinie pediatrii.
W latach 2017-2019 odbyłam staż specjalizacyjny z endokrynologii i diabetologii dziecięcej w Klinice Endokrynologii i Diabetologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu pod kierownictwem nieocenionej doktor Marii Szarras-Czapnik.
Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach i konferencjach z zakresu pediatrii, endokrynologii oraz diabetologii dziecięcej.
Jestem członkiem Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.
Jako endokrynolog dziecięcy obecnie pracuję w Zespole Poradni Specjalistycznych IP-CZD zajmując się pacjentami do 18. roku życia z zaburzeniami w zakresie działania gruczołów wydzielania wewnętrznego – przysadki, tarczycy, nadnerczy, przytarczyc, trzustki, jajników oraz jąder. Zajmuję się przede wszystkim problemami diagnostyki i leczenia zaburzeń wzrastania u dzieci i młodzieży (zarówno niedoborem wzrostu definiowanym jako niższy od 3-ego centyla wg odpowiednich siatek wzrostu, jak i wzrostem nadmiernym -powyżej 97-ego centyla), a także chorobami tarczycy (niedoczynnością tarczycy na tle autoimmunologicznym, tzw. chorobą Hashimoto oraz rzadziej występującą u dzieci nadczynnością tarczycy, a także postaciami wrodzonymi chorób zarówno tarczycy, jak i nadnerczy – np. z wrodzonym przerostem nadnerczy).
W swojej praktyce mam do czynienia również z problemami przedwczesnego dojrzewania płciowego (przed ukończeniem 8. roku życia u dziewczynek, a u chłopców poniżej 9. roku życia) oraz z sytuacją odwrotną, czyli dojrzewaniem opóźnionym (hipogonadyzmem) przy braku cech dojrzewania płciowego (rozwoju gruczołów piersiowych u dziewczynek powyżej 13. roku życia, zaś braku zwiększenia objętości jąder u chłopców powyżej 14. roku życia), jak również nieprawidłowo przebiegającego procesu dojrzewania takimi jak np powiększenie gruczołów piersiowych u chłopców, jak również wrodzonymi zaburzeniami rozwoju narządów płciowych.
W ramach pracy w Poradni prowadzę leczenie hormonalne pacjentów w ramach następujących Terapeutycznych Programów Lekowych:
- leczenie preparatem tryptoreliny u dzieci z przedwczesnym lub szybko postępującym dojrzewaniem płciowym,
- leczenie preparatami hormonu wzrostu, po wcześniejszej kwalifikacji przez Zespół Koordynacyjny dStosowania Hormonu Wzrostu u dzieci,
- niskorosłych z somatotropinową niedoczynnością przysadki (SNP),
- niskorosłych urodzonych jako zbyt małe w porównaniu do czasu trwania ciąży (SGA lub IUGR),
- niskorosłych dziewczynek z zespołem Turnera,
- z zespołem Pradera-Williego,
- leczenie preparatem mekaserminum – u dzieci niskorosłych z ciężkim pierwotnym niedoborem IGF-1.
Pod moją opieką (w celu dalszej oceny hormonalnej oraz klinicznej) pozostają również pacjenci w trakcie lub po leczeniu neurochirurgicznym i/lub leczeniu onkologicznym, a także pacjenci z: otyłością, zaburzeniami gospodarki wapniowo-fosforanowej, wielogruczołowymi zespołami autoimmunizacyjnymi (APS), zespołami mnogich nowotworów dokrewnych (MEN) czy też innymi rzadkimi schorzeniami wrodzonymi genetycznymi lub metabolicznymi.
Pacjent z niedoczynnością tarczycy:
Jeśli dziecko jest leczone jest preparatem lewotyroksyny (leki Euthyrox / Letrox / Tirosint-sol podaje się rano) w dniu pobrania krwi na badania kontrolne proszę NIE podawać leku dziecku. Lek należy podać dziecku dopiero po pobraniu krwi w oczekiwaniu na wyniki badań i dalsze zalecenia.
Przygotowanie do wizyty:
Jeśli problem Państwa dziecka dotyczy nieprawidłowego wzrastania (niedoboru lub nadmiernego wzrostu) lub otyłości będę wdzięczna o zabranie ze sobą książeczki zdrowia dziecka lub kopii karty zdrowia ucznia. Informacje zawarte w tych materiałach będę dla mnie bardzo pomocne przy dalszym leczeniu pacjenta.
Proszę również wzięcie ze sobą także: wszelkich kart informacyjnych z dotychczasowych pobytów w szpitalu, aktualnych wyników badań laboratoryjnych lub badań obrazowych (USG, RTG, CT, rezonans, scyntygrafia) głowy, brzucha, tarczycy bądź zdjęcia RTG nadgarstka tzw. wieku kostnego, jak również badań genetycznych np. kariotypu, o ile takie badania były w ogóle wykonywane u Państwa dziecka.
Warto również przed wizytą zapytać najbliższą rodzinę o dokładny wzrost – oboje biologicznych rodziców dziecka, dziadków oraz rodzeństwa w celu przybliżenia informacji o potencjale wzrostowym w Państwa rodzinie warunkującym wzrost również u Państwa dziecka.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
mgr Ilona Cichecka
dietetyka kliniczna i psychodietetyka
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunkach dietetyka i zdrowie publiczne oraz Uniwersytetu SWPS. Dietetyka to moja praca i pasja.
Specjalizuję się w dietoterapii otyłości, zaburzeń metabolicznych i hormonalnych. Najczęściej w gabinecie spotykam się z problemem właściwej diety przy: endometriozie, PCOS, hashimoto i insulinooporności. Wspieram również swoje pacjentki w procesie leczenia niepłodności. Podczas odchudzania zdejmuje z kobiet presję natychmiastowości i przeprowadzam je przez cały proces redukcji masy ciała krok po kroku. Fascynuje mnie kreatywne podejście do dietetyki, szukanie rozwiązań udzielanie podpowiedzi, które ułatwiają bycie „na diecie”, dlatego zainteresowałam się nutrigenomiką i dzięki niej tworzę spersonalizowane zalecenia żywieniowe, które są doskonałą profilaktyką zdrowia.
Tworzę jadłospisy, indywidualne programy odchudzania, pisze e-booki, prowadzę własne kursy i szkolenia.
Inspiruje i pomagam swoim pacjentkom tym, aby były na diecie bez diety i poprzez odkrycie swojego autorskiego stylu jedzenia tętniły życiem, świetnie się czuły, były zdrowe, najedzone i pełne energii do realizowania siebie i olśniewając swoim pięknem, podbijały świat.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
Dr n. med. Marek Szczerbicki
specjalista neurochirurgii, neurologii, neurologii dziecięcej
Specjalizuję się w neuroortopedii, neuroonkologii i epileptologii.
Odbywałem staże zagraniczne w Holandii i USA. Jestem konsultantem Stowarzyszenia im. Hansa Aspergera w zakresie diagnostyki medycznej autyzmu, Zespołu Aspergera oraz ADHD. Specjalizuję się także w USG przezciemiączkowego u niemowląt.
Jestem lekarzem od ponad 30 lat – doświadczenie zawodowe zdobywałem między innymi w: Klinice Neurochirurgii Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Onkologii, Centralnym Szpitalu Kolejowym w Warszawie, Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA, Instytucie Hematologii i Transfuzjologii.
Jestem biegłym sądowym.
Przygotowanie do wizyty:
W trosce o najwyższa jakość i rozdzielczość usg przezciemiączkowego, dziecko powinno spać lub być karmione w trakcie badania
PRZYJMUJĘ RÓWNIEŻ PACJENTÓW ANGLOJĘZYCZNYCH ORAZ ROSYJSKOJĘZYCZNYCH

GAJA GABINETY LEKARSKIE
Dr n.med. mgr fizjoterapii
Sylwia Stępniewska
specjalista rehabilitacji sportowej i fizjoterapii, terapeuta manualny metody Maitland, terapeuta Muscle Ballance
Jestem absolwentką Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – studia II stopnia, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Wydziału Lekarskiego – studia III stopnia.
Mam 15 letni staż pracy w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Jestem instruktorem: rekreacji ruchowej ze specjalnością narciarstwo zjazdowe oraz nordic walkingu. Współpracuję z zawodnikami Kadry Narodowej Badmintona i Squasha.
W indywidualnej pracy z pacjentem w zespołach bólowy, ograniczeniu ruchowości w stawach, stanach po zabiegach operacyjnych czy też profilaktyce wykorzystuję metody fizjoterapeutyczne
Przyjmuję dorosłych i dzieci od 6 roku życia.
PRZYJMUJĘ PACJENTÓW ANGLOJĘZYCZNYCH I CZESKOJĘZYCZNYCH.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Mariusz Wudarski
specjalista reumatologii i chorób wewnętrznych
Od 2001r pracuję w klinice reumatologii.
Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów z chorobami reumatologicznymi. Zajmuję się także prowadzeniem chorych leczonych lekami biologicznymi oraz diagnostyką niepowodzeń położniczych m.in. poronień, których przyczyną są choroby reumatologiczne.
Prowadzę zajęcia i wykłady dla lekarzy i studentów.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Łukasz Michalczyk
specjalista chorób wewnętrznych
Jestem lekarzem internistą, absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu
Medycznego w Łodzi (2004r.-2010r.) W latach 2011-2016 pracowałem w Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych
(Centralny szpital Kliniczny MON przy ul. Szaserów w Warszawie).
W 2017 r. uzyskałem tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
Aktualnie pracuję w placówkach lecznictwa otwartego.
Jako internista konsultuję pacjentów m.in. z
schorzeniami pulmonologicznymi, gastroenterologicznymi, endokrynologicznymi. Ukończyłem studia podyplomowe „Medycyna bólu” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Posiadam uprawnienia do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności – orzekam w powiatowym zespole do spraw orzekania o niepełnosprawności.

GAJA GABINETY LEKARSKIE
dr Piotr Winciunas
specjalista chorób wewnętrznych, lekarz sądowy, obdukcje lekarskie
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, specjalistą chorób wewnętrznych, b biegłym sądowym i lekarzem sądowym Sądów Okręgowych w Warszawie i Ostrołęce, nauczycielem akademickim w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie i na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie m.in. orzecznictwa lekarskiego i prawa medycznego; zajmuję się od ponad 15 lat opiniodawstwem sądowo-lekarskim, w szczególności wykonywaniem badania sądowo-lekarskiego – czyli obdukcji lekarskiej.
Skontaktuj się z Nami!
Chcesz umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub umów się na wizytę przez portal Znany Lekarz