O nas

Gabinety lekarskie Gaja to otwarta, tolerancyjna przestrzeń, która jest bezpiecznym miejscem dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie.

„Wiemy, że wizyta u lekarza może być stresująca, dlatego dbamy o komfort psychiczny i fizyczny. Chętnie wysłuchujemy naszych pacjentów i dokładnie, krok po kroku omawiamy i rozwiewamy wątpliwości”

– założycielki dr Olga Błaszczak-Galewska i dr Joanna Pabich-Worożbit. Specjalistki z zakresu ginekologii i położnictwa.

Prywatnie – przyjaciółki, których połączyła wspólna pasja do wspinaczki, medycyny i pracy. Na co dzień prowadzą profil na Instagramie @ginekolozkiszczytuja.

Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Do zdrowia podchodzimy kompleksowo – zaczynamy od wywiadu z pacjentkami, przechodzimy przez konsultację, diagnostykę i plan leczenia. Wszystko odbywa się w domowej atmosferze szacunku i zrozumienia. Wiemy, że każde ciało ma inną historię, dlatego nie oceniamy nikogo. U nas możesz czuć się bezpiecznie.

Kim jesteśmy?

Grupa lekarzy i specjalistów – prywatnie grupa przyjaciół, która realizuje swoją misję niesienia pomocy zdrowotnej tym, którzy tego potrzebują.

Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Nasza praca jest naszą pasją – chcemy leczyć pacjentki i pacjentów zgodnie z najwyższymi standardami, dlatego systematycznie szkolimy się, uczestniczymy w zjazdach i sympozjach naukowych.

By zapewnić kompleksowy pakiet usług, na stałe współpracujemy z lekarzami specjalistami: endokrynolożką, diabetolożką, radiolożką, neurologiem/neurochirurgiem, fizjoterapeutką-rehabilitantką, dietetyczką i lekarzem orzecznikiem (obdukcje, orzeczenia lekarskie).

Wszyscy lekarze przyjmujący w naszej placówce mają zarówno bogate i wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalach (także klinicznych o najwyższym stopniu referencyjności), jak i w pracy z pacjentem w gabinecie. Wykształcenie i doświadczenie naszej kadry wpływa na wysoką jakość proponowanych usług.

 

Skontaktuj się 
z Nami!

Chcesz umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub umów się na wizytę przez portal Znany Lekarz

W przychodni Gaja posiadamy nowe aparaty USG firmy GE Voluson z opcją 3D i 4D, a także certyfikaty towarzystw ultrasonograficznych.

W naszej przychodni działa punkt pobrań, w którym wykonujemy większość badań laboratoryjnych.

GAJA06

Galeria