GAJA GABINETY LEKARSKIE

O nas

Jesteśmy grupą lekarzy specjalistów, a prywatnie także przyjaciół, i oferujemy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, przede wszystkim kobietom.

Ginekolożki i ginekolodzy są dostępni u nas przez cały tydzień. 

W przychodni Gaja współpracują z nami na stałe lekarze następujących specjalności: endokrynolożka, diabetolożka, radiolożka, neurolog/neurochirurg, fizjoterapeutka-rehabilitantka, dietetyczka, lekarz orzecznik (obdukcje, orzeczenia lekarskie).

Proponujemy także podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną dla dzieci – wśród nas są doświadczeni specjaliści dziecięcy: endokrynolożka  dziecięca, neurolog dziecięcy, pediatra.

Skontaktuj się z Nami!

Chcesz umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania? Napisz do Nas bądź zapisz się na wizytę!

W naszej przychodni działa punkt pobrań, w którym wykonujemy większość badań laboratoryjnych.

Wszyscy lekarze przyjmujący w naszej placówce mają zarówno bogate i wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalach (także klinicznych o najwyższym stopniu referencyjności), jak i w pracy z pacjentem w gabinecie. Wykształcenie i doświadczenie naszej kadry wpływa na wysoką jakość proponowanych usług.

W przychodni Gaja posiadamy nowe aparaty USG firmy GE Voluson z opcją 3D i 4D, a także certyfikaty towarzystw ultrasonograficznych.

Nasza praca jest naszą pasją – chcemy leczyć pacjentki i pacjentów zgodnie z najwyższymi standardami, dlatego systematycznie szkolimy się, uczestniczymy w zjazdach i sympozjach naukowych.

pexels-mart-production-7088841

Galeria